Wersja językowa:

W dniu 06.05.2017 nasza firma była jednym ze sponsorów organizowanego co rocznie biegu o nazwie "Tworogowska dycha po trowie". Bieg odbył się na dystansie 10 km w malowniczych lasach miejscowości Tworóg w powiecie Tarnogórskim. Startujący z naszej firmy kolega Krzysztof Kandzia zdobył I miejsce w kategorii mieszkańców gminy, za co serdecznie gratulujemy.

W dniu 17.11.2016 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Targach Pracy organizowanych po raz kolejny przez Wydział Inżynierii Materiałowej Politechniki Śląskiej. Nasze stoisko odwiedziło wiele studentów kierunków inżynierskich, którzy wiążą z nami swoją karierę zawodową. Profil naszej produkcji umożliwia odbycie praktyki studenckiej oraz wypracowanie materiałów podczas badań, które mogą być opisane w pracy dyplomowej.

Zakupiliśmy zautomatyzowaną maszynę do sitodruku firmy SVECIA Zapewni ona nam lepszej jakości oraz wydajniejszy druk na naszych produktach. Mamy nadzieję, że większa wydajność drukowania przełoży się na niższe ceny gotowych produktów.